środa, 14 maja 2014

klocki magnetyczne - prośba o radę

Chciałabym kupić Piotrkowi na urodziny klocki magnetyczne. Geomag są znane i dobre, jednak cena zaporowa. Myślę, ze nie ma sensu kupować małego zestawu. Chciałabym dużo elementów by można było tworzyć fajne konstrukcje, a nie tylko jakiś sześcian z dodatkami. Czy ktoś ma doświadczenie z alternatywnymi markami takich klocków? Czy opłaca się je kupować i za cenę geomagów mieć dużo więcej elementów? Jak z siłą magnesów?

3 komentarze:

  1. ja kupowalam na niemieckim amazonie, duzo taniej niz w polsce. kupowalam to synowi moich znajomych . zamek Geomag 391 - World My Castle, 163-teilig za okolo 25 euro.byl na etapie tych klockow i rycerzy , mozna bylo dwie milosci polaczyc.

    OdpowiedzUsuń
  2. Siostrzeniec ma te: http://allegro.pl/klocki-magnetyczne-magnetes-250-elementow-i4228528161.html albo te (może to te same?): http://allegro.pl/288-mega-zestaw-magnetic-klocki-magnetyczne-gw-fv-i4227692290.html były hitem na ostatniej rodzinnej imprezie, a ma je już od lat.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie jestem pewna, czy Geomag nie pochodzi z Danii, pamiętam, gdy się pojawiły, to zestawy można było tu kupić za grosze, nie wiem jak jest teraz. Spotkałam się jeszcze w przedszkolu z innymi klockami magnetycznymi, ale te już kosztują małą fortunę.

    OdpowiedzUsuń